Sojusz MPO

Forum sojuszu Mocarskie Plemie Orkowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-05-03 23:08:28

Camel

Gość

Pomoc w sojuszu

Ostatnio po udzieleniu pomocy Wojownikowi,oboje dostaliśmu bana.No trudno głupota boli.Dzisiaj była awantura,stało się Xarcik i Czarny Baran poza sojuszem.Najlepszeto to,że stało się to za szybko.Jak odpaliłem kompa,było po zawodach.
Wiadomości sojuszu w wiadomościach Ogame to nieporozumienie.Panowie,nie róbcie śmietnika,tylko załatwiajcie sprawy na forum,a ono jak dotychczas jest martwe,czyli nie istnieje.
Proponuje tutaj zamieszczać zapotrzebowanie pomocy i trzymać się następujących punktów:
1.Potrzebujący pomocy i jego koordy oraz w koordy farmy nieaktywnego gracza z małą ilością punktów.
2.Ile surowców potrzeba
3.Na co i dlaczego potrzebna jest pomoc
  Jeśli pomocy będzie chciał udzielić gracz z mniejszą ilością punktów,dogada się gdzie na jaką farmę najlepiej nieaktywnego gracza dostarczyć surkę i w jakim czasie,a potrzebujący sobie tą surkę po prostu sfarmuje i wtedy nie będzie BANA .                                                                                                          POZDRO                               
CAMEL

 

#2 2007-05-04 00:20:25

Dziki

Administrator

9548054
Zarejestrowany: 2007-02-23
Posty: 46012
Punktów :   

Re: Pomoc w sojuszu

Przeniosłem... to miejsce wydaje się być bardziej odpowiednie...


Mam moona z 4% ;D
Moony dane: 3
http://img86.imageshack.us/img86/5232/konnonir2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ez20092010.pun.pl www.magia.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.manager11.pun.pl www.dreamteampoland.pun.pl